Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania


Uzupełniając formularz kontaktowy poinformujesz nas o chęci uczestnictwa w zajęciach. Zwróć uwagę na wybór miasta, poziomu zajęć, grupy wiekowej i preferowanego terminu rozpoczęcia zajęć.
Możesz też zarezerwować więcej niż jedno miejsce na raz na raz, zarówno na warsztaty programowania dla młodzieży jak i dzieci.

Grupy zajęciowe składają się z dzieci i młodzieży w zbliżonym wieku - poziom trudności zajęć i tempo omawianego materiału są również od tego zależne. Zwróć uwagę, aby przypisać się do Twojej grupy wiekowej.

Jeśli wybór poziomu zajęć programowanie dla dzieci wzbudza Twoje wątpliwości przeczytaj o nich więcej sprawdzając naszą ofertę.

Co dalej?


Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, dołożymy starań aby jak najszybciej się z Tobą skontaktować celem potwierdzenia jego otrzymania i odpowiedzi na ewentualne pytania jakie masz odnośnie tego, co daje nasza nauka programowania dla młodzieży a także najmłodszych - stąd nasza prośba o numer kontaktowy.

Następnie skontaktujemy się z Tobą celem poinformowania o terminie spotkania organizacyjnego, w trakcie którego będziesz mógł omówić szczegóły i możliwości jakie daje programowanie dla dzieci oraz podpisać z nami umowę.