Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Naucz się programować!

Zapisy na kurs programowania

* Zapoznałem się z regulaminem i akceptuje jego warunki
Zapoznaj się z regulaminem
* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dostępną na stronie.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i promocyjnych od "Zaprogramowani.com z siedzibą w Wawrowie i Zielonej Górze" dostarczanych w postaci wiadomości informacyjnych o nowościach i promocjach.

Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Guweris S.C. z siedzibą w Wawrowie, Osiedle bermudy 41, 66-400.
Podane dane osobowe będą używane do przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą powyższego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu Guweris S.C. ., chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych.
Rejestry wiadomości e-mail będą przechowywane przez 6 miesięcy, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres 18 miesięcy, a w przypadku reklamacji przez okres 24 miesięcy.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do PUODO w przypadku podejrzenia, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celów: przetwarzania zapytań, reklamacji oraz pytań technicznych.
W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: pocztagorzow@gmail.com z dopiskiem polityka prywatności w temacie.


Uzupełniając formularz kontaktowy poinformujesz nas o chęci uczestnictwa w zajęciach. Zwróć uwagę na wybór miasta, poziomu zajęć, grupy wiekowej i preferowanego terminu rozpoczęcia zajęć.
Możesz też zarezerwować więcej niż jedno miejsce na raz na raz, zarówno na warsztaty programowania dla młodzieży jak i dzieci.

Grupy zajęciowe składają się z dzieci i młodzieży w zbliżonym wieku – poziom trudności zajęć i tempo omawianego materiału są również od tego zależne. Zwróć uwagę, aby przypisać się do Twojej grupy wiekowej.

Jeśli wybór poziomu zajęć programowanie dla dzieci wzbudza Twoje wątpliwości przeczytaj o nich więcej sprawdzając naszą ofertę.

Co dalej?


Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, dołożymy starań aby jak najszybciej się z Tobą skontaktować celem potwierdzenia jego otrzymania i odpowiedzi na ewentualne pytania jakie masz odnośnie tego, co daje nasza nauka programowania dla młodzieży a także najmłodszych – stąd nasza prośba o numer kontaktowy.

Następnie skontaktujemy się z Tobą celem poinformowania o terminie spotkania organizacyjnego, w trakcie którego będziesz mógł omówić szczegóły i możliwości jakie daje programowanie dla dzieci oraz podpisać z nami umowę.