Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ – Informacje dla partnerów.

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ – Informacje dla partnerów.

O projekcie.

Zaprogramowani.com wraz z AkademiaPorgramowania.pl startują z nowym, ogólnopolskim projektem, mającym na celu propagowanie cyfrowej edukacji i pomoc w rozwijaniu programistycznych pasji. Jako szkoły programowania o jednym z najdłuższych stażów w Polsce, zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo pożądanymi, ale nadal niedostępnymi dla każdego dziecka czy nastolatka jest rozwijanie programistycznych umiejętności. W tym projekcie nie będziemy tylko placówką uczącą kodowania, ale startujemy także z pozycji organizacji mającej na celu wyrównanie szans w dostępie do materiałów dotyczących nauki programowania, dla wszystkich uczniów niezależnie od miejsca ich zamieszkania.

Nasza wizja.

Idea nauki programowania nadal nie jest dla wszystkich oczywistą odpowiedzią na potrzebny rozwój, pomimo tego, iż coraz głośniej mówi się o niej jako o elementarnym kierunku. Problem w dostępie do materiałów dotyczy zarówno mniejszych jak i większych miejscowości. Wykluczenie cyfrowe to w tej chwili nie tylko brak dostępu do sprzętu i sieci, ale także brak realnych możliwości kształcenia się i rozwijania umiejętności dotyczących tworzenia cyfrowych możliwości, a więc tym samym dzisiejszego świata.

Cel.

Współorganizując razem z nami pierwszą (jak i mamy nadzieję każdą kolejną) edycję darmowych e-warsztatów, jako patroni medialni lub honorowi:

Stajecie się Państwo częścią ogólnopolskiej inicjatywy, która pomaga dzisiejszemu, młodemu pokoleniu stać się znaczącymi pracownikami na rynku pracy nie tylko przyszłości, ale i teraźniejszości.

Propagujecie rozwój na miarę XXI wieku, którego potrzeba nie zawsze jest w naszym kraju jeszcze w pełni zrozumiała.

Pokazujecie, że taka inicjatywa jest ważna, dla ogółu poprzez ogłaszanie jej w swoich materiałach prasowych, mediach społecznościowych i innych miejscach, które mają wpływ na rozwój społecznej świadomości.

W zamian za patronat nad akcją, udostępnimy państwa logo i nazwę w materiałach promujących akcję, jak i podczas trwania właściwych kursów na początku i końcu każdego webinaru.

Oferujemy 1000 wolnych miejsc na warsztatach, o których informacja tylko z naszej strony dotrze do prawie 3,5 tysiąca obserwujących i lubiących nas osób na portalach społecznościowych. Zakładamy, że akcja przyciągnie i zainteresuje kolejne tysiące osób – rodziców, nastolatków, a w przyszłości także placówki edukacyjne.

Zainwestowanie w nas krótkiej chwili i niewielkiej przestrzeni, da Państwu okazję stania się częścią czegoś niezwykłego, co może mieć wpływ na rozwój tysięcy młodych ludzi.

Jest to jedyna taka inicjatywa w Polsce, także udział w niej to pomoc w stawianiu fundamentów pod coś zupełnie nowego i ważnego.

Zaprogramowani.com,to szkoła programowania dla dzieci i młodzieży powstała w 2014 roku. Obecnie prowadzimy kursy programowania w 25 polskich miastach. Cechuje nas praktyczne podejście do przekazywania wiedzy, wykłady prowadzone wyłącznie przez aktywnych zawodowo programistów oraz ciągle aktualizowany materiał nauczania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *