Trwają zapisy na warsztaty programowania - semestr 20/21 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Druga Edycja Darmowych Warsztatów Programowania.

Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Druga Edycja Darmowych Warsztatów Programowania.

Całkiem niedawno skończyliśmy wykłady w pierwszej edycji darmowych kursów programowania, a już niedługo startujemy z kolejną 😊!!!! Znów dzieciaki z całej Polski będą mogły spróbować swoich sił w zajęciach programistycznych przygotowanych specjalnie dla nich, a tym samym wspiąć się na wyższy poziom nowoczesnej wiedzy i edukacji.

Ktoś nadal nie wie o co chodzi??? Już tłumaczymy i przypominamy!

Darmowy kurs programowania dla dzieci i młodzieży.

Pierwsza edycja okazała się niezwykłym pomysłem. Do darmowych kursów programowania z języków takich jak Java, C++, Python, Aplikacje Webowe i Aplikacje Mobilne przystąpiło sumie ponad 800 młodych ludzi. Ponad połowa z nich z uśmiechem na twarzy przebrnęła przez meandry nauczania kolejnych tajemnic kodowania i otrzymała certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu. Od samego jego zakończenia wpływają do nas zapytania o kolejne możliwości. Dlatego miło nam ogłosić, że już niedługo, rozpoczynamy nabór na koje mną edycję, która wystartuje z lekcjami online jeszcze jesienią bieżącego roku!

Dla kogo bezpłatny kurs programowania dla dzieci i młodzieży online?

Dla dzieci i młodzieży z całej Polski (i nie tylko), które chcą spróbować po raz pierwszy swoich sił w nauce programowania. Do wyboru przygotowujemy ciekawe języki programowania, umożliwiające rozwój w najbardziej opłacalnych kierunkach przyszłości.

Zajęcia odbywać się będą w systemie popołudniowym. To lekcje trwające 90 minut, raz w tygodniu o najbardziej dogodnej dla słuchacza porze do wyboru. Całość kursu przeprowadzana będzie na sprawdzonej platformie e-learningowej, która gwarantuje możliwie najlepsze rozwiązania dla nauki zdalnej.

Zatem zaprogramujcie się pozytywnie na naukę już od nowego roku szkolnego i już niedługo zapraszamy do wyboru najlepszych dla siebie zajęć. Śledźcie informacje na naszej stronie internetowej oraz na naszych kanałach społecznościowych

Fb: https://www.facebook.com/zaprogramowanicom


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *