Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 22/23 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Wakacyjne kursy programowania online dla dzieci i młodzieży

Wakacyjne kursy programowania online dla dzieci i młodzieży

Nie masz pomysłu na wakacje. Boisz się wysłać gdziekolwiek swoje dziecko, ze względu na obecną sytuację na świecie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję. Zapraszamy do zapisów na wakacyjne kursy programowania online dla dzieci i młodzieży.

Jak to zrobić?

Wystarczy przejść na >>TUTAJ<< i wybrać odpowiednie opcje.

O naszych kursach.

Nasze kursy to starannie wybrany dla każdej grupy wiekowej materiał, szeroki wachlarz języków programowania do wyboru oraz Kursy Tandemowe dla najmłodszych uczniów, podczas których nauczą się programowania wraz z rodzicem.

Nasze warsztaty programowania dla dzieci online to przede wszystkim autorski materiał dostosowany do potrzeb, wieku i poziomu zaawansowania poszczególnych grup. Stawiamy na to, że nauka programowania dla dzieci przez Internet nie musi być ograniczona, wręcz przeciwnie. Przelaliśmy do sieci lata doświadczeń i wiedzy dotyczącej kształcenia najmłodszych, i połączyliśmy je z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami edukacyjnymi.

Biorąc udział w lekcjach programowania przez Internet, Twoje dziecko nabędzie wiele nowych umiejętności, jak i rozwinie dotychczasową pasję. A to wszystko, nie wychodząc w domu, a tym samym zaoszczędzając wiele wolnego czasu… zarówno swojego, jak i rodziców.

Najlepsze platformy e-learningowe dają nieograniczony dostęp do możliwości, jakie daje nauka na miarę XXI wieku. Pozwalają na naukę, która nie różni się zakresem materiału i efektywnością od kursów stacjonarnych.

Czekamy na Twój zapis.

A po wakacjach?

Zapraszamy do zapisów na semestralne kursy kodowania przez internet, czyli lekcje odbywające się raz w tygodniu i trwające po 120 minut każda. Są to zajęcia na żywo, a w ich trakcie słuchacz ma możliwość zarówno samodzielnej aktywności, jak i rozwijania umiejętności pracy w grupie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *