Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 22/23 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Nabór Wiosna 2023 na zajęcia programowania dla dzieci i młodzieży.

Nabór Wiosna 2023 na zajęcia programowania dla dzieci i młodzieży.

Do wiosny coraz bliżej, dlatego też ruszmy z wiosenną rekrutacją, na najlepsze według naszych uczniów warsztaty programowania w Internecie. Przed nami kolejne miesiące intensywnego poznawania świat kodowania, grafiki komputerowej i montażu filmowego.

Z nowym semestrem zajęć z programowania ruszamy już w marcu!

Dlaczego nasze zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży online są warte uwagi?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających szkół kodowania dla dzieci w Polsce, dzięki czemu mamy już niezłe doświadczenie w prowadzeniu i organizacji zajęć. Przez naszą szkołę przewinęło się już tysiące zadowolonych słuchaczy, a niektórzy z nich już teraz wkroczyli w dorosłość z programistyczną pasją.

Prowadzimy zajęcia w trybie online, gdzie każdy nas słuchacz może uczestniczyć w każdej lekcji jaka tylko odbywa się na naszej platformie. Wszystko to w jednej stałej cenie. To wszystko sprawia, że nasi najbardziej zaangażowani uczniowie, korzystający z wielu zajęć dostają super warsztaty w cenie zalewie kilku złotych za 90 minut. To kilkukrotnie mniej niż w konkurencyjnych szkołach.

Jako nauczycieli zatrudniamy wyłącznie programistów z pasją! Są to młodzi ludzie, pełni zapału, dla których poznawanie nowych trendów jest codziennością. Programują oni zawodowo na co dzień a przy okazji są sprawdzeni jako świetni wykładowcy do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Nasze zajęcia to lekcje prowadzone wyłącznie w 100% na żywo. Nie ma u nas miejsca na gotowe materiały czy kursy do samodzielnej nauki. Wszystko na bieżąco przekazuje prowadzący, we wciągający sposób, stawiając na praktykę i odpowiadając na bieżąco na pytania.

Przegapione zajęcia? Nie ma problemu. Każdy nasz słuchacz otrzymuje dostęp do nagrań z w wcześniejszych zajęć, aby móc nadrobić braki albo gdy zdecyduje się wziąć udział w kolejnych, już w trakcie semestru.

Zapisy na zajęcia!

Jeżeli macie ochotę na wyjątkowo ciekawe, wciągające a przede wszystkim najwyższej jakości zajęcia z programowania, zapraszamy do zapisów na stronie https://www.zaprogramowani.com/zapisy/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *