Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 22/23 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Kursy programowania jesień/zima 2020.

Kursy programowania jesień/zima 2020.

Ruszyliśmy z naborem na kolejny semestr wyjątkowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży w naszej szkole. Zapraszamy do zapisów na fascynujące warsztaty stacjonarne, a także ciekawe i prowadzone w 100% na żywo kursy online.

Naszymi słuchaczami są dzieci i młodzież między 7 a 18 rokiem życia. Zajęcia niezależnie od formuły prowadzone są dla grupy raz w tygodniu i trwają 2 godziny każde.

Poznaj z nami tajemnice takich języków programowania jak C++, Java, Python i wielu innych, które zagwarantują wyjątkowo ciekawe fundamenty dla przyszłej pracy na miarę XXI wieku.

Podczas Warsztatów na żywo widzimy się w jednym z miast, takich jak: Zielona Góra, Legnica, Gorzów Wielkopolski, Poznań, Lubin, Lublin, Katowice, Szczecin, Leszno, Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Kielce, Płock, Olsztyn, Tarnów, Gliwice, Opole, Głogów, Żary, Warszawa, Łódź, Kraków, Jaworzno.

Zajęcia stacjonarne prowadzone we w pełni wyposażonych salach, autorski materiał wykładany przez aktywnych zawodowo programistów i grupy idealnie dobrane do wieku każdego słuchacza sprawiają, że możesz po prostu przyjść i wspaniale spędzić czas, na wyjątkowo przyszłościowym kierunku rozwoju. Koszt tego rodzaju zajęć to jedynie 180 zł miesięcznie, co daje 22 zł za godzinę nauki na bardzo wysokim poziomie!

Dla dzieci, które nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych w jednym z wymienionych miast, przedstawimy także ofertę warsztatów online. Można wziąć udział w naszych zajęciach o niezmienionej jakościowo w porównaniu do zajęć stacjonarnych treści, z zacisza własnego domu.

Nasze e-kursy kodowania dla dzieci i młodzieży to 100% zajęć na żywo za pośrednictwem najlepszych platform e-learningowych, gwarantujące indywidualne podeście do każdego słuchacza.

Zapraszamy do zapisów na stornie https://www.zaprogramowani.com/zapisy/, lub kontaktu w razie dodatkowych pytań https://www.zaprogramowani.com/kontakt/.

Daj się zaprogramować na sukces już teraz!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *