Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Druga edycja darmowych warsztatów programowania online dla dzieci i młodzieży Zaprogramuj Swoją Przyszłość

Druga edycja darmowych warsztatów programowania online dla dzieci i młodzieży Zaprogramuj Swoją Przyszłość

Nareszcie ruszyła! Druga edycja darmowych warsztatów programowania online dla dzieci i młodzieży Zaprogramuj Swoją Przyszłość nareszcie otworzyła nabór. W zupełnie bezpłatnych kursach programowania może wziąć udział każdy w wieku 10-17 lat, kto zapisze się na naszych stronach https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/ lub https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/.

Wystarczy być jedną z 1500 pierwszych osób, które wypełnią formularz rekrutacyjny. Zapisy przyjmujemy w formie indywidualnych zgłoszeń przez opiekunów przyszłego słuchacza.

Zajęcia będą odbywały się w półtoragodzinnych blokach, raz w tygodniu w wybranym dniu i godzinie. Całość to 3 lekcje wprowadzające dzieciaki w świat programowania w wybranym przez nie, profesjonalnym języku.

Do wzięcia udziału w kursie nie potrzeba wcześniejszych lekcji. Wszystkie zajęcia będą zawierały podstawowy materiał nauczania pozwalający na zapoznanie się z programowaniem oraz stworzeniem pierwszych własnych aplikacji.

W tej edycji dajemy wybór pomiędzy 6 rodzajami zajęć. Są to C++, Java, Python, Aplikacje Webowe, Roblox i Grafika komputerowa.

Nie ma się co zastanawiać, kto pierwszy ten lepszy 😊


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *