Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 22/23 r. Zapisz się na zajęcia >

Strona główna » Blog » Black Week w Zaprogramowani.com

Black Week w Zaprogramowani.com

Ruszamy z wielką promocją z okazji Black Week. Chcesz najlepszego pomysłu na prezent świąteczny dla dziecka?? Już teraz najlepsza oferta kursów online w abonamencie 20% taniej. Tylko 199 zł za:

Dostęp do platformy ZaprogramowaniGO, czyli wspólnego projektu szkół Zaprogramowani.com i Akademia programowania na której oferujemy bogatą ofertę kursów programowania dla dzieci i młodzieży przez Internet.

Możliwość korzystania z każdego kursu jaki znajduje się na platformie, bez potrzeby dopłat. Niezależnie od tego w ilu kurach dziecko bierze udział, abonament pozostaje niezmienny.

Uczestnictwo w kursach to gwarancja brania udziału w lekcjach prowadzonych w 100% na żywo.  Nie ma tu żadnych z góry przygotowanych nagrań i samouczków. Prowadzący uczy, odpowiada na pytania, bierze udział w tworzeniu projektów.

Zajęcia z aktywnymi zawodowo specjalistami, doświadczonymi także w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Materiał nauczana dostoswany dla młodych ludzi, nastawiony na naukę poprzez zabawę i rozrywkę. Oparty głownie o zadania praktyczne i minimalizujący teorię.

Dostęp do archiwalnych nagrań dla wszystkich którzy chcą powtórzyć materiał, lub zapisali się w trakcie semestru.

Pamiętajcie. Black Week nie trwa wiecznie! Łapcie promocję już teraz i wykorzystajcie możliwość rozwoju swoich pociech w najnowocześniejszym stylu.

Zapraszamy na stronę >>ZAPROGRAMOWANI GO<<


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *