Zaprogramowani.pl - o nas

O nas

Połączyła nas pasja

Do technologii i pracy z młodzieżą. Łatwość dostępu do wyższego wykształcenia sprawia, że wielu studentów wybiera kierunki, które nie pozwalają na znalezienie dobrze płatnej pracy czy na samorealizację w życiu zawodowym. Postanowiliśmy pracować nad zmianą takiego stanu rzeczy. Obecnie programiście są jednymi z najbardziej pożądanych kandydatów na rynku pracy.

Technologie przyszłości

Informatyka jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin gospodarki. Napędza to ogromny popyt na programistów, grafików i administratorów sieci. Jest to jedna z niewielu dyscyplin, gdzie pracodawcy zwracają uwagę nie na dyplomy, a na praktyczne umiejętności kandydatów. Ukończenie kierunku informatyki na uniwerystecie - nie daje żadnych gwarancji zatrudnienia. Natomiast praktyczne ćwiczenia, szkolenia i zdobywanie umiejętności – jak najbardziej.Nasz cel

Kierujemy się jednym głównym celem – sukcesem zawodowym i kompetencyjnym w przyszłym życiu zawodowym naszych uczniów. Oprócz tego stawiamy na elementy, które są nieodzowne dla efektywnej nauki: · Dobrej zabawie, · Współpracy i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole, · Rozwoju znajomości języka angielskiego (niezbędny w pracy programisty), · Kreatywności – najlepszymi programistami są Ci, którzy nie dostrzegają barier.Dlaczego my?

Wolny czas warto przeznaczyć na coś co zaowocuje w przyszłości. Nauka umiejętności oderwanych od praktycznego wykorzystania często sprawia, że szybko je zapominamy i nie mają realnego wpływu na jakość naszego życia. My proponujemy nie tylko zdobywanie wiedzy w oparciu o ćwiczenie takich umiejętności jak pisanie programów lub projektowanie grafik, ale również rozwijanie znajomości języka angielskiego i praktyczne jego wykorzystanie. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że uczestnicy naszych zajęć zdobędą zestaw cech pozwalających na dalszy samorozwój i doskonałą pracę w dorosłym życiu zawodowym.