Oferta

Nasza propozycja

Proponujemy uczestnictwo w szkole programowania. Z nami nauczysz się jak:


- tworzyć własne gry, programy i aplikacje,
- projektować grafiki i animacje,
- poszerzyć wiedzę matematyczną i językową,
- rozwijać swoje pasje i zainteresowania związane z komputerami.

W szkole programowania ZAPROGRAMOWANI.COM dzieci i młodzież otrzymują pomoc i wsparcie nie tylko wykwalifikowanych informatyków i programistów posiadających szeroką wiedzę, ale też umiejętności i predyspozycje do nauczania dzieci i młodzieży.Grupy wiekowe


Poziom skomplikowania, oraz tempo pracy są zależne od grupy wiekowej. Wiąże się to z oczywistymi elementami dotyczącymi naszego rozwoju. W młodszych grupach stawiamy na więcej zabawy, w międzyczasie starszą młodzież zachęcając do konkursów i doszkalania się w domu. Grupy wiekowe są następujące:
Czas trwania


Wszystkie zajęcia oprócz poziomu IV, który jest niemal w pełni zindywidualizowany, odbywają się w systemie semestralnym. Oznacza to, że proponowane szkolenie poziomu I, II i III trwa przez okres pięciu miesięcy, kończy się egzaminem wewnętrznym i otrzymaniem dyplomu potwierdzającego zdobytą wiedzę i umiejętności.Terminy zajęć


Zajęcia odbywają się w tygodniu roboczym, wybranego dnia w godzinach popołudniowych. W przypadku świąt lub dni wolnych – zajęcia są przenoszone na dzień następny.Program nauczania, który proponujemy jest dopasowany do wieku i umiejętności uczestników. W naszej ofercie znajdują się zajęcia realizowane w czterech poziomach:


Poziom I – PODSTAWOWY
Poziom pierwszy jest przeznaczony dla zainteresowanych nowoczesnymi technologiami, którzy zamierzają rozpocząć swoją drogę do kariery programisty/grafika/administratora. Na tym etapie poznasz nie tylko podstawy i zasady rządzące światem informatyki, ale też nauczysz się obsługi najbardziej popularnych programów przeznaczonych do pracy w kodzie lub grafice. Poziom pierwszy pozwoli Ci też określić, w czym czujesz się najlepiej i jaki język programowania jest dla Ciebie odpowiedni.
Poziom II – ZAAWANSOWANY
Drugi poziom jest adresowany do kursantów dobrze wiedzących czego chcą dokonać. Zajęcia są nastawione na mnóstwo praktycznej pracy i ćwiczeń oraz obfitują w poznawanie niuansów wybranych języków programistycznych. Poziom zaawansowany to etap, na którym zdobędziesz realne umiejętności umożliwiające Ci tworzenie własnych autorskich programów, gier czy aplikacji. Poziom ten daje też na tyle rozwiniętą wiedzę, że możliwe jest dalsze samoszkolenie.
Poziom III – EKSPERCKI
Jeśli zechcesz skorzystać z trzeciego poziomu, to znaczy, że swobodnie poruszasz się w środowisku programisty, znasz terminologię i jesteś zdeterminowany aby być specjalistą w tym co robisz. Poziom ekspercki charakteryzuje się znacznie wyższym poziomem złożoności i skomplikowania zadań niż poziom zaawansowany i skupia się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności już posiadanych i poszerzaniu wiedzy o wybranym języku programowania
Poziom IV – INDYWIDUALNY
Są to zajęcia adresowane przede wszystkim do dwóch kategorii studentów: ceniących sobie indywidualny tok nauczania i pracę tylko z nauczycielem lub w bardzo małych grupach (np. 2 osobowych), oraz do doświadczonych programistów nastawionych na stałe rozwijanie swoich umiejętności.

Więcej szczegółów o aktualnych terminach zapisów znaleźć można w zakładce zapisy