Faq

Czy uczestnik musi posiadać swój komputer?

Nie ma takiego wymogu - zajęcia realizujemy w pracowniach zaopatrzonych w niezbędny sprzęt. Jeśli jednak student posiada laptop, może z niego korzystać na zajęciach.

Czy można zapisać się na kurs w trakcie jego trwania?

Oczywiście, dołożymy starań aby kandydat uzyskał wsparcie i materiały, które pozwolą na nadrobienie wcześniejszych zajęć.

Kiedy zaczynają się zajęcia?

Większość prowadzonych przez nas szkoleń jest realizowana w trybie semestralnym. Oprócz tego organizujemy eventy szkoleniowe i oferujemy zajęcia indywidualne. Więcej na temat obecnej oferty znaleźć można w zakładce zapisy.

Ile osób liczą grupy szkoleniowe?

Zależy nam na średniej wielkości grupach, pozwalających wszystkim uczestnikom na aktywne uczestnictwo i optymalne kształcenie. W zależności od grupy wiekowej i poziomu szkolenia, na jednego nauczyciela przypada od 5 do 12 uczniów.

Na czym polega nauka angielskiego przy zajęciach z programowania?

Składnia większości języków programowania opeiera się praktycznie tylko i wyłącznie na języku angielskim. W ten sposób uczeń przyswaja nie tylko znajomość poszczególnych słów, ale też uczy się ich znaczenia w języku programisty.

Czy tworzenie gier faktycznie może się opłacać?

Tak, wbrew częstemu przekonaniu, gry są bardzo powszechne nie tylko na komputerach naszych dzieci, ale też w biurach, marketingu i biznesie. Są sposobem na reklamę, podnoszenie prestiżu witryn internetowych i metodą na zarobek. Tworzenie gier jest procesem bardzo złożonym, nad którym niejednokornie pracują kilkudziesięciu a nawet kilkuset osobowe zespoły programistów.